ORDU/GİRESUN OFİS İŞYERİ TEMİZLİĞİ

ORDU/GİRESUN OFİS İŞYERİ TEMİZLİĞİ

ORDU/GİRESUN OFİS İŞYERİ TEMİZLİĞİ

Ofis temizliği, düzenli olarak ofisteki alanların temizlenmesine yönelik verilen hizmettir. Son yıllarda firmalar ofis temizliği konusunda özel olarak personel ve malzeme barındırmamak adına daha maliyetsiz olan ofis temizliği hizmeti konusunda profesyonel destek almaktadır. Firmamız MZ TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK  ordu ve giresunl’un her yerinde uluslararası tecrübelerini kullanarak  birçok firmaya profesyonel ofis temizliğinde hizmet vermektedir. Ofislerinizde ortak alanların temizlenmesi, merdiven temizliği, kişisel ofislerin temizlenmesi, cam temizliği ve tuvalet temizliği gibi tüm konularda sizlere  çalışanlarımız ile yardımcı oluyoruz.

mz temizlik tarafından Ofislerinizin düzenli olarak temizlenmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllara dayanan uluslararası deneyimimiz sayesinde ofislerinizi istediğiniz şekilde temizliyor ve size teslim ediyoruz. Ofislerinizin temizlenmesi için düzenli personel temini ya da belirttiğiniz zaman personel temini yapabiliyoruz.

Ofis temizliği hizmetleri kapsamında ofisinizin temizlenmesi, çöplerin alınması, merdivenlerin silinmesi, korkuluk temizliği, iç cephe cam ve dış cephe cam temizliği, olması durumunda halıfleks gibi alanların temizliğini kapsamaktadır. Sizlerin zamandan tasarruf etmeniz için ofisinizin temizliğini profesyonel ekiplerimize bırakabilirsiniz. Bu konuda size destek olacak olan ekiplerimiz ofis temizliği konusunda  müşteri memnuniyeti politikamız açısından çok özel olarak hizmet vermektedir.

+908507629344

WhatsApp Destek