ORDU/GİRESUN APARTMAN TEMİZLİĞİ

ORDU/GİRESUN APARTMAN TEMİZLİĞİ

ORDU/GİRESUN APARTMAN TEMİZLİĞİ

şirketimizin uluslararası özgeçmişine güvenerek iso 9001 ve iso 27001 buluşu ile karadeniz bölgesinde parlayan yildiz gibi ordu ve giresun ilinde temizlik hizmeti sunuyoruz.

 

Her apartmanın temel giderleri arasında apartman temizliği yer alıyor. Birçok apartman bu işi çevresinden temin ettiği gündelikçi kişilerle gerçekleştiriyor. Ancak bu süreçte iş güvenliği önlemleri olmadığı ve kişinin sözleşmesi olmadığı için bir kaza yaşandığında apartman yönetimi büyük sıkıntı yaşayabiliyor. 

Apartmanlarınızı düzenli aralıklarla köşe bucak temizliyor ve her köşesinin hijyenik olmasını sağlıyoruz. Apartmanlar temizlenirken özel malzemeler kullanıyor ve işimizi kusursuz yapmak için deneyimli personeller yolluyoruz. İsteğinize bağlı olarak her hafta personel yollayabildiğimiz gibi her gün ya da iki haftada bir de apartman temizliği sözleşmenize göre yapılabilmektedir. Temizlik günleri ve sıklığı tamamen size bağlıdır.

Apartman temizliği hizmeti için deneyimli personellerle çalışmayı tercih ediyoruz. Çünkü apartmanların sadece bir paspas atılarak temizlenmesi anlayışını doğru bulmuyoruz. 

Apartmanlarınızda merdiven, koridor, yönetim odası, kapı önü, duvarlar gibi her bölgenin temizlenmesine özen gösteriyoruz. Temizlik hizmetimiz kapsamında sizlere apartman büyüklüğü ve talebinize göre birden fazla personel de yollayabiliyoruz. Apartman ya da sitelerinizin her zaman temiz olması ve hijyeninin sağlanması adına güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Destek