İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

MEHRAN  ORDU/GIRESUN  Temizlik Şirketi olarak  kaba İnşaat Sonrası /tadılat sonrası temizlik hizmetlerinde uluslararası tecrübelerimize güvenerek  güvenilir ve titiz ekibimizle müşterilerimize  çözümler sunmaktayız.

İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz ile mekanınızda inşaat yada tadilat sonrası  oluşan kirlilik ve her türlü temizliği , profesyonel kadromuz ile titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel dezenfektan özellikli temizlik ürünlerimiz ile inşaat ve ev/iş yerlerini tadılat veya İnşaatın tamamlanması ile  artık daha temiz ve hijyenik bulursunuz  Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

mz temizlik  inşaat sonrası tesis temizliği hizmeti de veriyoruz. İnşaatı yeni bitmiş ya da tadilata girmiş ve tamamlanmış tesislerin kullanıma hazır hale getirilmesi için detaylı temizliğe ihtiyaçları vardır. Moloz kalıntılarının, harçların, fayansların, parkelerdeki alçıların, sıva kalıntılarının, kireç kalıntılarının, boya artıklarının hassasiyetle temizlenmesi gerekir. Firmamız bütün bunları hassasiyetle yapmakta, tesislerinizi pırıl pırıl kullanıma hazır hale getirmektedir.

mz ordu gıresun  temizlik şirketi mehran şirketlerine bağlı olup ve müdürlüğümüz tarafından müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. İnşaat sonu veya tadilat sonu boş daire,işyeri,tesis,fabrika,iş merkezi,ofis,villa vb mekanların temizlik hizmetini KARADENIZ'DE ORDU-GIRESUN-SAMSUN-TRABZON  HIZMET  vermekteyiz.karadeniz'de güvenilir temizlik şirketi olarak öncelik anlayışımız kalitedir.Kaliteden taviz vermeden fiyatlandırma çıkaran firmamız İnşaat sonu temizlik işlerinizde sizlere en profesyonel çözümler sunacaktır.

WhatsApp Destek